آموزش نصب و تعمیرات پکیج

بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در امر تولید ، توزیع و فروش سیستم های گرمایشی هم اکنون مفتخر است ، برای اولین بار در سطح شمالغرب کشور دوره های کارگاهی نصب و تعمیرات پکیج گازی راه اندازی نماید و جهت حمایت به اشتغال کار آموزان دوره دیده اقدام به تهیه و توزیع قطعات یدکی استاندارد انواع پکیج دیواری نماید...اولین و بزرگترین آموزشگاه فنی و حرفه ای پکیج دیواری در شمالغرب کشور

توضیحات خدمت

بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در امر تولید ، توزیع و فروش سیستم های گرمایشی هم اکنون مفتخر است ، برای اولین بار در سطح شمالغرب کشور دوره های کارگاهی نصب و تعمیرات پکیج گازی راه اندازی نماید و جهت حمایت به اشتغال کار آموزان دوره دیده اقدام به تهیه و توزیع قطعات یدکی استاندارد انواع پکیج دیواری نماید در این راستا آموزشگاه فنی حرفه ای پکیج کارجو زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور و وابسته به وزارت کار دارنده مجوز و پروانه تاسیس به شماره ۰۶۱۰۲۶ و مجری برگزاری دوره های آموزشی حرفه توانایی نصب و تعمیرات پکیج شوفاژ گازی دیواری باکد استاندارد ۳/۲/۱/۱۲/۷۱/۸ به صورت کارگاهی و مهندسی در حوزه تاسیسات ساختمان می باشد.

کلیات دوره

رشد صنعت ساختمان در کشور ما و نیاز این ساختمان ها به سیستم گرمایش و از طرفی به صرفه بودن استفاده از پکیج ها جهت تولید آب گرم و گرمایش ساختمان ، این تجهیزات را بسیار پر کاربرد و پر استفاده نموده است دوره اموزش نصب و تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری ضمن آموزش اصول نصب و راه اندازی این تجهیزات توانایی تعمیرات و عیب یابی از این تجهیزات را به داوطلبان آموزش میدهد .

 

بازار کار و اشتغال

باتوجه به کاربرد فراوان دستگاه های پکیج در منازل مسکونی و ادارات و متعاقبا نیاز این بازار به نیروی متخصص و کاردان ، بدلیل عدم وجود نیروی متخصص کافی در زمینه نصب و راه اندازی و تعمیرات پکیج این صنعت مهم با چالش مواجه شده است. لذا آشنایی با این فن و حرفه میتواند کمک شایانی به رشد کمی و کیفی بخش گرمایش ساختمانها داشته باشد.

 

سرفصل های آموزشی دوره :

–         آشنایی با اصول کلی عملکرد پکیج ها

–         آشنایی با اجزا  قطعات داخلی پکیج

–         آشنایی با شرایط و استاندارد های نصب

–         شیوه و نحوه ی عملی نصب پکیج

–         آشنایی با دستورالعمل های بهره برداری و سرویس

–         آشنایی با خطا ها و ارور ها

–         عیب یابی و رفع عیب

–         آشنایی با شیوه نصب دودکش ها

لازم به ذکر است سرفصل آموزشی دوره ها به گونه ای تدرس می گردد که پایان دوره داوطلبان توانایی اجرای عملیات نصب و راه اندازی ، تعمیرات و عیب یابی کلیه پکیج ها را داشته باشند.

 

اساتید :

باتوجه به اهمیت کیفیت آموزشی، مجموعه آموزشی پکیج کارجو با استفاده از گروه اساتید مجرب و کارآزموده سعی درارتقای کیفی دوره های برگزار شده دارد . اساتید منتخب برای درس سرفصل ها علاه بر دارا بودن پشتوانه علمی لازم هر یک در زمینه های اجرایی و عملی تجربه کافی را دارا می باشند.

ظرفیت کلاس ها :

باتوجه به اهمیت کیفیت در آموزش ظرفیت کلاس ها محدود می باشد

 

شهریه دوره ها

شهریه دوره آموزش نصب  و تعمیرات پکیج شوفاژ گازی مطابق با تعرفه های مصوب از سوی سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور از داوطلبان دریافت میگردد.

 

گواهینامه

گواهینامه پایان دوره آموزشی با تایید سازمان فنی حرفه ای کشور و وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و با ارزش بین المللی به هنرجویانی که پس از اتمام دوره، آزمون پایانی را با موفقیت طی نمایند اعطا میگردد.

مزایای گواهینامه پایان دوره :

۱ – جهت دریافت پروانه کسب در مشاغل مرتبط الزامی می باشد

۲ – جایگزین شدن بعنوان واحد درسی در رشته های کاردانش

۳ – قابل ترجمه بودن بعنوان یک مدرک رسمی و بین المللی که دارای امتیاز مورد قبول در کشورهای عضو سازمان جهانی کار می باشد.

۴ – جهت کسب وام مشاغل خانگی

 

مدت دوره

دوره آموزش پکیج به مدت فشرده در نوبت های مختلف در شیفت بعد از ظهر و شیفت های دو روز آخر هفته  برگزار میگردد و کلیه مطالب مطرح شده مطابق با استاندارد سازمان فنی حرفه ای کشور می باشد.

دفتر فنی و مهندسی کارجو- فروشگاه مهران مشعل
[تبریز]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : پکیج دیواری، رادیاتور پنلی، رادیاتور آلومنیومی، رادیاتور ایران، مشعل گازی و گازوئیلی، دیگ بخار، دیگ آبگرم، کوره هوای گرم، رادیاتور شیشه ای، شوفاژ دیواری، قطعات مشعل، شیر آلات و شلنگ، قطعات یدکی پکیج، رادیاتور ایران نوین، خدمات پکیج، نمایندگی خدمات پکیج
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 041-35242040، 041-35236050
بروز رسانی 4 هفته قبل